sun ekspres ucak bileti indirim

Haber bülteni veya bu e-mail düzgün görüntülenemiyorsa lütfen burayı tıklayın. SunExpress’ten size özel fırsatlar ve haberler içeren yeni haber bültenimizi paylaşıyoruz. İyi uçuşlar.

SunExpress kışı “Kış Güneşi” kampanyasıyla karşılıyor, iç hatlarda vergiler dahil 29,99 TL’ye uçuruyor.
Pazar günleri web sitemiz sunexpress.com’a tıklayın, kampanya dahilindeki iç hat biletlerimizi herşey dahil 29.99 TL’den satın alın. 20 Mart 2011 tarihine kadar geçerli kampanyamıza çağrı merkezimiz 444 0 797’yi arayarak da katılabilirsiniz. Kampanyamız 100.000 biletle sınırlıdır. Biletler için Pazar günleri mutlaka

SunPoints’te 1 bilet alana, 1 bilet hediye!
Yolcu Avantaj Program SunPoints’e üye olun, Aralık ayında 1 kere uçun, 26 Mart’a kadar geçerli olacak bir hediye iç hat bileti kazanın. Kampanyaya daha önce üye olmuş yolcularımız da katılabilir.


25. uçağını teslim aldı
6. Boeing 737-800 uçağımızı Antalya’da teslim aldık. Teslimatla birlikte filomuzun büyüklüğü 25 uçağa yükseldi, yaş ortalaması da 5.3’e indi. Türkiye’nin en genç filolarından birine sahip olan SunExpress, aynı zamanda Türkiye’de tamamı Yeni Nesil Boeing 737-800’lerden oluşan tek tip filoyla hizmet veren ilk havayolu şirketi oldu.


Türkiye’de bir ilk: Havacılık temalı oyun parkı
SunExpress, doğup büyüdüğü Antalya’ya bağlılığının bir ifadesi olarak Antalyalı çocuklara, Karaalioğlu Parkı’nın içinde “havacılık” temalı oyun parkı hediye etti. Tasarımı ve yapımında kullanılan malzemelerle Türkiye’de bir ilk olan havacılık temalı oyun parkı, çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatırken, havacılık bilincinin gelişmesine de katkı sağlayacak.


İzmir’den Avrupa’ya yeni bir kapı açtık, Hamburg uçuşlarına başladılar.
Kış tarifesi kapsamında İzmir’den Avrupa’ya yeni bir kapı açarak, Hamburg uçuşlarına başladılar. Cuma günleri karşılıklı düzenlenen yeni seferlerle birlikte, İzmir’den uçtuğumuz dış hat noktalarının sayısı 13’e yükseldi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder